Herný priemysel na Slovensku

Vstúpte aj VY spolu s nami do sveta herného priemyslu na Slovensku a objavte jeho skryté poklady! Dňa 9.11.2022 sa na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave uskutočnila séria pútavých prednášok, ktoré nás zaviedli do srdca jedného z najrýchlejšie rastúcich odvetví v našej krajine.

Vedúci odborníci z herného priemyslu nám v tento deň predstavili svoje skúsenosti a poznatky a ponorili nás do sveta, ktorý formuje dnešnú generáciu. Od strategického plánovania až po tvorbu kreatívneho obsahu – jednotliví speakri nám ukázali ako sa v hernom priemysle dosahuje úspech.

SPEAKRI:

JAKUB ŽALUDKA / IMPACT GAMES – Nám porozprával čo všetko treba myslieť pri tvorbe herného dizajnu hry, ktorá má nie len baviť, ale aj vzdelávať a aký je biznis model poháňajúci organizáciu, ktorá chce do škôl priniesť vzdelávanie hrou.

KRISTIÁN LIPTÁK / TATER GAMES – Nás vo svojej prednáške „Project management workflow“ zasvätil do tajov rôznych procesov, tipov, nápadov a šablón, ktoré poukazujú na to, ako sa vysporiadať s problémami a ako sústrediť energiu pri tvorbe hry na to, čo je podstatné.

JAROMÍR MIKO, DOMINIK LOPUŠNÝ / VIVAT SLOVAKIA – Zúčastneným porozprávali aj o tom, ako sa do VIVAT SLOVAKIA môžeme dostať na stáž, ktorá sa môže časom zmeniť na full-time zamestnanie.

Všetkým speakrom aj zúčastneným ĎAKUJEME!

Pridajte sa nabudúce aj vy k nám, aby ste zistili viac o tom, ako Slovensko v hernom priemysle neustále rastie 😉

Close
Close
a

For every modern coworking or office space website out there. This is MultiOffice.

 

Contact us