20.10. – 22.10.2023 – Game Jame Plus

Game Jam Plus je medzinárodná súťaž, ktorá slúži na objavovanie a podporu talentov v hernom vývoji. Či už máš svoj tím alebo nejaký hľadáš, táto príležitosť je pre každého, kto by sa chcel v developmente posunúť ďalej, získať kontakty a naštartovať svoj projekt. Úspešné tímy môžu postúpiť do svetového finále v Rio de Janeiro a získať investora na svoj projekt.

Ako to funguje?

Počas úvodného 48-hodinového game jamu, ktorý sa uskutoční od 20-22. októbra, budete pracovať na nápade vašej vlastnej hry, z ktorej vytvoríte hrateľný prototyp. Ak nemáš tím, vôbec to nevadí. Dokážeme ťa dať dokopy ľuďmi, ktorí ovládajú grafiku, kód, zvuk, marketing a všetko ostatné.

Po tomto game jame budete v rámci tímu priebežne pracovať na hre a rozvíjať ju. To všetko sa bude diať pod dozorom slovenských a zahraničných mentorov, ktorí sú odborníci v hernom vývoji v rôznych aspektoch produkcie a budú s tímami komunikovať v rámci pravidelných meet-upov. V akceleračnej fáze programu potom pod ich dohľadom pripravia podklady pre investorov a rôzne grantové schémy, v ktorých môžu získať financie na dokončenie a vydanie hry.

 

Registračný formulár: https://forms.gle/bcNEGbpfgoo3UAEA9

FB event: https://www.facebook.com/events/850772559779141

Detaily

Close
Close
a

For every modern coworking or office space website out there. This is MultiOffice.

 

Contact us